Çalışma Saatleri

Pazt- C.tesi 10:00 - 19:00

Beylikdüzü / İSTANBUL

Adnan Kahveci Mh. Çalışlar Cd. No:11 A Blok Dükkan:3

Geleceği Bu Günden Yaşayın

İnşaat sektöründeki değişim ve gelişimelere ayak uydurarak teknolojiyi en ileri seviyede kullanıyoruz.

Çeyrek Asırlık Tecrübe

25 yıldır bu sektörde hizmet veren Aydınlar İnşaat olarak şirketimizin en temel ilkesi insan odaklı düşünmektedir

Sahibinden Mağazamız

Tüm ilanlarımız Aydınlar İnşaat olarak Türkiyenin en çok ziyaret edilen alışveriş portalında kendi bağlantı adresimizle ve kendi mağazamızla yer almaktadır. Tüm detaylar için bize ulaşabilirsiniz

Devam

Misyonumuz

"Güleryüzlü hizmet ve İnşaat sektöründe öncü rolü üstlenerek edindiğimiz tecrübeyi tüm kalitesi ve müşteri odaklı yaklaşımla müşterilerimize sunmaktır”. Aydınlar İnşaat olarak bu misyonu gerçekleştirebilmek için hedeflerimiz: Karlılık, verimlilik ve etkinlik esasları çerçevesinde dünya ile rekabet edebilecek (hizmet, ürün kalitesi) ve standardizasyonuna ulaşmak, etkin ve verimli kaynak yönetimi için sürekli iyileştirme faaliyetlerini sürdürmek, ülke içinde ve dışında üretim alt yapısıyla uyumlu pazarlama stratejisi ve politikaları tespit etmek ve uygulamaktır. Başarısını müşteri memnuniyeti ile ölçen, müşteri ihtiyaçlarına hızlı, etkin ve kaliteli çözümler üretebilen bir firma olmaktır

Devam

Vizyonumuz

Aydınlar İnşaat olark ülkemize sunduğumuz hizmetlerin kalitesinden güç alarak sektöründe tercihlerinin başında yer edilen firma olabilmek. Hizmet kalite ve kapasitesini her geçen gün arttırmayı hedef olarak nitelendirmek. Müteşebbis, yönetici, çalışanlar, müşteriler ve sosyal paydaşlarıyla bütünleşmiş bir şekilde tümleşik kimlik oluşturarak yaşamak ve yaşatmak.

Devam

Projelerimiz

Atirus Hill

Detay

Ayışığı Aparmantı

Detay

Aypark 3

Detay

Aypark Evleri 2

Detay

Aypark Evleri

Detay

Seapalas

Detay

Müşteri Yorumları

"Aydınlar İnşaat, proje aşamasından itibaren çok ilgili ve dürüst çalışan bir firma, tasarımsal olarak herşey titizlikle düşünülmüş, gayet kullanışlı olarak dizayn edilmiş, ayrıca tüm daireler şık ve gösterişli, teşekkür ederiz." 

"Aydınlar İnşaat sayesinde aradığımız yeni eve kavuştuk, Seapalas projesinde hem projenin yeri ve manzarası hemde inşaat kalitesi mükemmel çocuklu ailelerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmış. Büyükçekmece bölgesinde böyle projeler yapıldıkça semtimizin değeri daha da artacaktır. Emeği geçen herkese ailece teşekkür ederiz."

"Beylikdüzünün en hızı gelişen yeri Adnan Kahveci Mahallesinde Aypark 2 sitesinde daire sahibi olduk. Aydınlar İnşaat yetkililerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. Projenin kalitesi tam da istediğimiz özelliklerde, lokasyon olarak çok merkezi bir konumda, direler ferah ve kullanışlı"

"Aydınlar İnşaat yenilikçi ve kaliteli konutlar üretiyor. Yaptığı projelerde inşaat aşamasında olduğu kadar satış sonrasında da müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyor. Çıkabilecek tüm sorunlarda sizinle ilgilenek bir muhatap bulubiliyorsunuz ayrıca kendilerinden kaynaklanmayan problemlerde bile yardımcı olabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Köklü bir aile firması her zaman tüm yakınlarıma tavsiye ediyorum."

Çözüm Ortaklarımız